Parking w Grado

Posted by

Współrzędne GPS:
45.696932, 13.454997
Nazwa miejsca:
Grado
Kraj:
Włochy
Województwo / Region:
34073 Prowincja Gorycja
Opis:
W pobliżu miasteczka Grado we Włoszech korzystaliśmy z dwóch miejsc. Jeden parking położony jest po przeciwnej stronie kempingu Europa, na rogu Via Monfalcone i Str. Rotta Primero (należy wjechać w ulicę Rotta Primero; 45º 41' 49.2" N, 13º 27' 17.9" E). Jest to roległy oświetlony parking, na którym praktycznie nie ma żadnych pojazdów. Można się tu zatrzymać na noc. Rano lepiej przenieść się na niewielki trawiasty miniparking, na którym może zmieścić się jedynie kilka pojazdów. Na tym miejscu (pobocze drogi) zatrzymują się okoliczni mieszkańcy udający się na plażę. Stąd utwardzoną drogą możemy dojść nad morze. Ten darmowy parking znajduje się za kempingiem Punta Spin, który sąsiaduje z kempingiem Europa. Od strony morza są wejścia na teren obu kempingów. Plaża nad morzem przypomina bardziej pył lub muł, a w wodzie jest pełno krabów. Na plaży jest plac zabaw ze zjeżdżalniami dla dzieci.
Rodzaj nawierzchni miejsca:
Asfaltowe
Ilość miejsca:
Powyżej 10
Koszt postoju:
0
Inne zalety miejsca:
Bardzo duży parking. Brak jakichkolwiek pojazdów. Oświetlony. Niestety nie mam jego zdjęcia. Parking można oglądnąć na google maps. W opisie podałem jak dostać się stamtąd nad morze
Zakazy i niedogodności:
Brak
Jakość zasięgu GSM:
Nie wiem
Dodał:
Jedynie na noc
Galeria:

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply