Parkplatz Pegnitzwiese

Posted by Admin
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Parkplatz Pegnitzwiese. Lauf an der Pegnitz, Niemcy. (Miejsce na nocleg i zwiedzanie miasteczka). (Miejsce opisane na park4night, ale kiepsko. Niedoprecyzowane free/płatne). Parking podzielony jest na 2 części. Pierwsza płatna w godzinach 8-20. Druga część z 5 wyznaczonymi miejscami dla camperów. Jest darmowa. Spokojnie może stanąć 7-8 aut. Na tej części jest 6 gniazdek z prądem ( 1e/8h ) Darmowy zrzut + woda do płukania oraz woda pitna (1e/100L) Jeśli pitną lejecie bezpośrednio do auta, to potrzebny długi wąż. Obok też WC czynne 8-20 za free. Zimna woda i dużo tematycznej twórczości młodzieżowej.

My docieramy 22:30. Jest szczyt sezonu i mimo, iż często piszą o tym miejscu, jako pustym, zastajemy z 10 kamperów poustawianych na obu częściach. 23:30 nadal ulicą jeździ sporo aut, ale zmęczeni szybko zasypiamy i nam nie przeszkadzają. Ponieważ stoimy w części płatnej, rano grzecznie wrzucamy 0.5e/1h (max 4h można stać) i dobrze, bo kontrola przeszła. Po godzinie zwalnia się miejsce w części dla camperów i starsza Niemka woła nas, żebyśmy się przestawili. Powiedziała, że stąd jest dobra komunikacja publiczna z Norymbergą i nie warto zapuszczać się autem do miasta.

GPS:

  • 49.50913, 11.28373

Nawiguj: https://goo.gl/maps/drAn1WpUHdT2

Dodał:

Małgorzata Wilczyńska

Chcesz mieć dostęp do pełnej mapy ze wszystkimi miejscami na świecie? Przeczytaj opis grupy – https://grupabiwakowa.pl/opis-grupy-biwakowej/ i dodaj swoje trzy miejsca w grupie biwakowej na FB https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Leave a Reply