Plaża Henne Strand

Posted by

Współrzędne GPS:
55.744793, 8.174615
Nazwa miejsca:
Henne Strand
Kraj:
Dania
Województwo / Region:
Jutlandia
Opis:
Duży parking przy plaży i kawiarni, na skraju miasteczka
Rodzaj nawierzchni miejsca:
Szutrowe
Ilość miejsca:
Powyżej 10
Koszt postoju:
darmowy
Inne zalety miejsca:
Darmowe wc i prysznice z gorącą wodą, piękne wydmy i plaża, a w pobliżu urocze miasteczko.
Zakazy i niedogodności:
Wzdłuż wydmy stoi kilka zakazów noclegów, jednak w różnych punktach są na nich oznaczone inne rodzaje pojazdów. My stanęliśmy tam gdzie nie było oznaczenia dla naszego auta. UWAGA! Nocujesz na własne ryzyko. Pod piktogramami nie ma opisu oznaczeń, a żadnej innej tablicy informacyjnej nie widziałam. .
Jakość zasięgu GSM:
dobra
Dodał:
Parking, to duży teren, na którym mozna wyodrębnić 2 strefy, asfaltową przy kawiarni i sanitariatach, oraz szutrową. Teren osłonięty jest od morza wysoką wydmą (widok na google maps jest nieaktualny). Tam gdzie jest przecinka wydmy, obok kawiarni i sanitariatów, potrafi nieźle wiać i sypać piachem z plaży, co może być uciążliwe. Mimo zakazów z nami nocowało koło 10 przerobionych busów. Większych i mniejszych. Cześć obok nas, na końcu parkingu inne centralnie przed kawiarnią na asfalcie. Od 18.00 do 11.00 nikt się nie zjawił, żeby nas wyprosić. Staramy się nie nocować tam gdzie zakazy, ale po całodziennych spacerach na wietrznej plaży, gorący darmowy prysznic to rarytas 😉
Galeria:


Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply