Plazhi San Petro

Albania, Plazhi San Petro. Jechaliśmy na Kepi i Rodonit, ale robiło się już ciemno, a do celu jeszcze 30 min. było. Wbiliśmy się więc na pałę na pierwszą lepszą drogę do morza i tak trafiliśmy na kolejną miejscówkę. Byliśmy tam jesienią, więc było puściutko, w wakacje pewnie tam trochę tłoczno. Z racji, że było pusto i wszystkie auta 4X4 wjechaliśmy sobie na biwak na plażę nad sam brzeg morza, ale przed plażą fajny sosnowy lasek i dużo miejsc na biwak dla wszystkich rodzajów pojazdów. Na plaży otwarte kibelki, ale niezbyt czyste i woda. Na jednym ze zdjęć widok na plażę z góry.

GPS: 41.52205, 19.51463

Nawiguj: https://goo.gl/maps/YPPibxkV3ht

Dodał: Irek Jozwik

Chcesz mieć dostęp do pełnej mapy ze wszystkimi miejscami na świecie? Przeczytaj opis grupy – https://grupabiwakowa.pl/opis-grupy-biwakowej/ i dodaj swoje trzy miejsca w grupie biwakowej na FB https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

No votes yet.
Please wait...

Leave a Reply