Pole biwakowe – Jaskinia Camp Zalew

Posted by

Współrzędne GPS:
50.274916, 16.878326
Kraj / województwo:
Polska
Opisz camping:
Zalew należy do Strońskiego Parku Aktywności. Można zażywać kąpieli, duża część zalewu dość płytka, idealna dla dzieci. Można pospacerować po molo, podziwiać widoki z wieży widokowej. Można rozbić namiot nad samą wodą. W sezonie opieka ratowników, wypożaczalnia sprzętu, Wake Park. Miejsce naprawdę fajne. Z minusów - sanitariatom przydałby się mały remont. Dość ograniczony dostęp do prądu. Trzeba zaopatrzyć się w długo przedłużacz i rozgałęziacze bo jest tylko kilka gniazdek obok wiaty z ławami i zlewozmywakami. Przy dużej liczbie korzystających może wywalać korki. Zakaz wprowadzania psów. Teren jest ogrodzony. Dojazd najlepiej tylną bramą (wjazd w drogę za bramą główną).
Przybliżona cena za kampera i 2 osoby (to nie jest oficjalny cennik i ceny mogą być nieaktualne):
ok 40 zł za dobę
Jakość GSM:
Osoba dorosła – 10,00 zł, Dzieci do lat 3 bezpłatnie, Dzieci od 3 – 18 lat – 5,00 zł Opłata za dobę ( namiot, przyczepa, itp.): a) namiot maks. 2 – osobowy – 5,00 zł b) namiot 3-4 osobowy - 8,00 zł c) namiot powyżej 4 osob.- 12,00 zł d) przyczepa campingowa, Camper etc- 17,00 zł e) parking samochodowy- 5,00zł
Inne udogodnienia:
Camping:
Sezonowy
Rodzaj campingu:
Tętniący życiem
Telefon:
Camping położony nad zalewem, w bliskiej odległości od Czarnej Góry, Jaskini Niedźwiedzia w Kletnie, Międzygórza i wejścia na Śnieżnik. Poza sezonem nie oblegany. My byliśmy pod koniec sierpnia i było wręcz kameralnie. W sezonie podobno bywa różnie, można trafić na imprezowe towarzystwo. Cena raczej bardzo atrakcyjna.
e-mail:
Nie wiem do kiedy trwa sezon, poza nim klucze i opłaty w Recepcji Krytej Pływalni w Stroniu Śląskim.
Strona www:
http://jaskinianiedzwiedzia.pl/kompleks/pole-biwakowe.html
Dodał:
Galeria:

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply