Pole biwakowe Kolonia Topilec

Posted by

Współrzędne GPS:
53.0772998570127, 22.9021760300389
Nazwa miejsca:
Kraj:
Polska
Województwo / Region:
Podlaskie
Opis:
Pole położone przy miejscowości Kolonia Topilec w Gmine Choroszcz przy korycie rzeki Narew na terenie Narwiańskiego Parku Narodowego. Udostępnione przez Zarząd Parku. Sceneria tego miejsca jest wyjątkowa. Oprócz rozległej panoramy narwiańskiego pejzażu podziwiać można bogactwo fauny i flory, która występuje unikatowo w takich właśnie miejscach. Dlatego tą miejscówkę rekomenduję podróżnikom, którzy bez względu czy trafią tu dzięki mapie Grupy Biwakowej czy też w inny sposób, potrafią mądrze korzystać z rezerwuaru takich miejsc nie szkodząc im, obywając się bez muzyki i innych cywilizacyjnych przyzwyczajeń (o wysokiej kulturze bycia) i co bardzo istotne pozostawiając miejsce w nienagannym porządku.
Rodzaj nawierzchni miejsca:
Trawiaste
Ilość miejsca:
Powyżej 10
Koszt postoju:
Inne zalety miejsca:
Miejsce ciche spokojne, nieograniczony kontakt z naturą
Zakazy i niedogodności:
Uzasadniony dla tego miejsca między innymi: nakaz zachowania ciszy, palenie ognia w wydzielonym miejscu, zakaz wprowadzania psów, spożywania alkoholu.
Jakość zasięgu GSM:
dobry
Dodał:
voyager
Galeria:

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply