Pole biwakowe „Przy Siatce”

Posted by

Współrzędne GPS:
53.7057993663616, 21.5859387700227
Kraj / województwo:
Polska
Opisz camping:
Ciche, spokojne miejsce, z dostępem do jeziora Beldany. Miejsce położenie na szlaku Wielkich Jezior, otoczony lasem. Miejsce dla ludzi, którzy chcą odpocząć od miasta, pospacerować po lesie, poprzebywać na plaży. Zapraszamy.

Dopiero zaczynamy przygodę z Polem biwakowym. Także nasza działka przechodzi metamorfozę. Sukcesywnie teren jest ulepszany. Teren został wyrównany, została zasiana nowa trawa. Czyścimy jest brzeg, mamy łagodne zejście do wody z piaskiem. Zdjęcia są z przed dwóch tygodni. Nie widać ognisk, toalet toytoy oraz ławeczek, które już na dzień dzisiejszy są. W przyszłości. Mamy zamiar zmontować miejsce do gotowania, oraz jadalnie pod zadaszeniem. Dodać jakieś wiaty, leżaki drewniane, hamaki oraz wypożyczalnie rowerków wodnych lub pojazdów pływających na silnik. Zapraszamy do siebie również osoby, które mogą skorzystać także ze Szlaku Wielkich Jezior. Nasza działka leży nad jeziorem Bełdany.

Przybliżona cena za kampera i 2 osoby (to nie jest oficjalny cennik i ceny mogą być nieaktualne):
30 zł

Z kartą Grupy Biwakowej otrzymasz 15 % RABATU

Jakość GSM:
dozwolone
Inne udogodnienia:
Camping:
Sezonowy
Rodzaj campingu:
Uniwersalny
Telefon:
608023128
e-mail:
Suchwalko.karolina@o2.pl
Strona www:
Dodał:
KarlaPrzySiatce
Galeria:

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply