Pole campingowe i przystań Latarnik w Kopicach

Posted by

Jeżeli lubisz wodę, jednak cenisz sobie cisze i spokój, chcesz z rodziną odpocząć od zgiełku na łonie natury, to pole campingowe Latarnik nad brzegiem Zalewu Szczecińskiego jest tym czego szukasz. Możesz u nas zamieszkać w namiocie, przyczepie lub w kamperze zaledwie 50 m od zalewu. Nie akceptujemy tu imprez, nocnych zabaw, głośnej muzyki, więc masz pewność, że nikt nie będzie ci zakłócał odpoczynku.

Posiadamy własną wypożyczalnię sprzętu wodnego, oraz rowerów, możesz tu wędkować, grillować lub podglądać przyrodę z platformy widokowej. Nieduża odległość od toru wodnego pozwala obserwować statki pełnomorskie płynące do portu w Szczecinie Ponadto na pobliskiej bezludnej wyspie Chełminek znajduje się siedlisko „orła” bielika. Kopice znajdują się w strefie ochronnej programu NATURA 2000, więc mamy gwarancję, że są to tereny cenne przyrodniczo.

Na miejscu mają Państwo do dyspozycji boisko do siatkówki, koszykówki, a w pobliżu plac zabaw dla dzieci, plażę i wiele innych atrakcji przyrodniczych. Organizujemy wycieczki motorowym katamaranem po Zalewie Szczecińskim i spływy kajakowe pobliskimi rzekami.

Na naszym polu istnie możliwość rozbicia namiotu, ustawienia przyczepy campingowej i kampera. Na miejscu można slipować łodzie. Istnieje możliwość podłączenia prądu i wody. Jesteśmy otwarci od kwietnia do października.

Nasze ceny są przystępne, a dla członków Grupy Biwakowej, których pojazdy oznaczone są naklejką Grupy przewidziano rabaty, ich wielkość zależna jest od długości pobytu.

Aktualny cennik dostępny jest na naszej stronie internetowej http://www.latarnik-kopice.pl/material,biwak,70.html

KONTAKT
http://www.latarnik-kopice.pl
Rezerwacja: Tel. 693 06 07 12 lub biuro@latarnik-kopice.pl

GPS: 53.69767, 14.54307

Zobacz na pełnej mapie Pole campingowe i przystań Latarnik w Kopicach

Chcesz zamieścić ofertę swojego campingu, pola namiotowego ? Skontaktuj się z nami biuro@grupabiwakowa.pl tel: 603 996 048

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

One comment

  1. Pole jest bardzo małe, więc w sezonie warto wcześniej zadzwonić i zapytać czy jest miejsce – zwłaszcza dla samochodu/campera. W zasadzie to chyba najmniejsze komercyjne pole namiotowe, na jakim nocowałem. Jest jedna malutka (aczkolwiek czysta) drewniana łazieneczka dla wszystkich i uliczna latarnia, która świeci w nocy trochę do namiotu. Sklepu w zasięgu spaceru nie ma, więc wszystko na kolację i śniadanie trzeba przywieźć z sobą. Nocowałem tylko jedną noc i w sumie wszystko było ok.

Leave a Reply