Pole kempingowe Grzybek

Posted by

Współrzędne GPS:
53.5838033698682, 18.304711564933
Kraj / województwo:
Polska
Opisz camping:
Grzybek to malownicza miejscowość położona we Wdeckim Parku Krajobrazowym (Bory Tucholskie), która stanowi idealne miejsce wypoczynku dla ludzi pragnących ciszę i spotkania z naturą. Okoliczne lasy zaskakują różnorodnością fauny i flory i są rajem dla grzybiarzy, a Jezioro Żurskie obfituje w wiele gatunków ryb (m.in. lin, leszcz, płoć, szczupak, sandacz, okoń, boleń), czym przyciąga wielu wędkarzy. Poranki w tym miejscu przy akompaniamencie ptactwa są niesamowitym przeżyciem, a lokalne krajobrazy stanowią gratkę dla fotografów. Sezon trwa u nas od maja do listopada. Pensjonat oraz Pole Kempingowe to oferta skierowana dla ludzi poszukujących wytchnienia od codziennego życia. Tutaj czas płynie wolniej. Zarówno Pensjonat, jak i Pole Kempingowe, są położone bezpośrednio nad wodą. Do najbliższej miejscowości (Osie) są trzy kilometry. W Osiu jest apteka, przychodnia, supermarkety (Biedronka, Dino), stacja paliw i inne. W odległości okołu siedmiu kilometrów od Grzybka znajduje się miejscowość Tleń (restauracje, bary).
Przybliżona cena za kampera i 2 osoby (to nie jest oficjalny cennik i ceny mogą być nieaktualne):
Osoba dorosła – 23 zł/doba. Dziecko do lat 7 – 10 zł/doba. Mały namiot – 15 zł/doba. Przyczepa/kamper – 20 zł/doba. Wynajęcie przyczepy – 120 zł/doba
Jakość GSM:
dozwolone
Inne udogodnienia:
Camping:
Sezonowy
Rodzaj campingu:
Dla ludzi ceniących ciszę i spokój
Telefon:
509 949 222
e-mail:
sylwia.kontna@wp.pl
Strona www:
https://www.pensjonatgrzybek.pl/
Dodał:
Magda Ficek
Galeria:

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply