Pole kempingowe Sielski Hel

Posted by

Pole kempingowe SIELSKI HEL zostało stworzone głównie z myślą o rodzinach z dziećmi oraz dla ludzi szukających spokoju, ciszy oraz wypoczynku w samym środku lasu.

Na terenie pola znajdują się dwa obiekty sanitarne: 2 toalety i 3 natryski męskie, oraz 3 toalety i 3 natryski damskie. Obok głównych sanitariatów znajduje się miejsce do zmywania naczyń pod bieżącą ciepłą wodą.

Osoby przyjeżdżające na wypoczynek mogą swobodnie rozstawić namioty i przyczepy campingowe. Na terenie kempingu jest również parking dla samochodów osobowych strzeżony 24h na dobę.

Na terenie znajduje się mała gastronomia serwująca świeżą rybę, przepyszne domowe naleśniki, gofry, lody i bardzo aromatyczną kawę.

Przykładowe ceny 2020

pobyt osoby dorsłwj 15 zł,
namiot 10 – 25 zł,
przyczepa kempingowa 25 – 35 zł,
Kamper 30 zł,
energia elektryczna 20 zł

Ceny nie zawierają opłaty klimatycznej – 2,00 os/doba Doba zaczyna się o godz.15.00 w dniu przyjazdu i kończy się o godz. 11.00 w dniu wyjazdu.

pełny cennik: https://sielskihel.pl/cennik/

Kontakt:
JESSMAR MAGDALENA KORALEWSKA
84-150 Hel, ul. Leśna 14/16
tel. +48 502 761 553

Zobacz na pełnej mapie Pole kempingowe Sielski Hel

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply