Pole namiotowe Maćkowa Ruda

Posted by

Współrzędne GPS:
54.05516, 23.17534
Kraj / województwo:
Polska, Maćkowa Ruda
Opisz camping:
Na miejscu są zadaszone wiaty. Jest i sauna za 10 PLN od łebka. Opał na ognisko sprzedawany jest na taczki. Jedna taczka to 20 PLN. Pod natryskiem jest ciepła woda. Toalety i natryski oraz całe pole jest zadbane i czysto utrzymane. Boisko do piłki siatkowej jest atutem pola. Adres: Maćkowa Ruda 31A, 16-503 Maćkowa Ruda. Tel. +48797451689.
Przybliżona cena za kampera i 2 osoby (to nie jest oficjalny cennik i ceny mogą być nieaktualne):
Już nie pamiętam, ale była przystępna.
Jakość GSM:
Brak.
Inne udogodnienia:
Drewniane huśtawki, niewielka piaskownica dla dzieci, przy ognisku drewniany stolik i ławy, pomosty, możliwość wypożyczenia kajaka, elegancko przystrzyżona trawa.
Camping:
Sezonowy
Rodzaj campingu:
Dla ludzi ceniących ciszę i spokój
Telefon:
Namiot ustawiamy przy samej Czarnej Hańczy. Można rozpalać ognisko i grillować. Bardzo mili właściciele. W odległości kilkuset metrów od pola, we wsi mamy sklep i bar. Nie ma piękniejszej rzeki do kajakowych spływów niż Czarna Hańcza.
e-mail:
Pole namiotowe znajduje się obok głównej wiejskiej drogi. Jednak ruch pojazdów jest tam niewielki. Wieczorem spada niemal do zera.
Strona www:
Dodał:
+48 797451689. Maćkowa Ruda 31A, 16-503 Maćkowa Ruda.
Galeria:

Zobacz na pełnej mapie Pole namiotowe Maćkowa Ruda

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply