Pole namiotowe, parking i wypożyczalnia kajaków – Maćkowa Ruda

Posted by

Współrzędne GPS:
54.05184, 23.17421
Nazwa miejsca:
Maćkowa Ruda 42
Kraj:
Polska
Województwo / Region:
Podlaskie
Opis:
Pole namiotowe, parking i wypożyczalnia kajaków. Na przeciwko obiektu znajduje się sklep i bar "Pani Teresa". Oferuje całkiem dobre obiady. Czyste WC i natryski z ciepłą wodą (raczej dopiero wieczorem). Na terenie obiektu znajduje się też drewniany domek z kilkoma pokojami na wynajem. Pole namiotowe znajduje sie nad samym brzegiem Czarnej Hańczy. To znakomity pkt do spływu kajakiem. Kajaki rezerwujemy z kilkudniowym wyprzedzeniem. Energi elektr. 230 V jest w cenie postoju.
Rodzaj nawierzchni miejsca:
Trawiaste
Ilość miejsca:
Powyżej 10
Koszt postoju:
Auto + namiot + 1 osoba = 20 PLN/doba.
Inne zalety miejsca:
Wieczorem gospodarz podgrzewa wodę do kąpieli. Przy niewielkiej obsadzie pola wystarcza ona az do rana. En. elektr. jest w cenie postoju. B.blisko do sklepu i baru. Czyste WC i natryski. Kąpiel bez ograniczeń czasowych.
Zakazy i niedogodności:
Brak.
Jakość zasięgu GSM:
Jest Orange.
Dodał:
Do dyspozycji mamy kilka stołów z ławami, boisko do piłki siatkowej, malutki plac do zabaw dla dzieci, miejsca na ognisko. +Baner umieszczony na ogrodzeniu obiektu nie informuje o polu namiotowym. Ale, wszystko jest jasne po zasięgnięciu języka w recepcji.
Galeria:

Zobacz na pełnej mapie Pole namiotowe, parking i wypożyczalnia kajaków – Maćkowa Ruda

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply