Pole namiotowe Rzędkowice ul Leśna 4

Posted by

Współrzędne GPS:
50.5769321433669, 19.4792140854352
Kraj / województwo:
Polska
Opisz camping:
Kameralne pole kempingowe z rodzinną atmosferą. Dużo rodzin z dziećmi. Można biwakować z czworonogiem. Życzliwi i pomocni gospodarze. Dosyć cicho i spokojnie. Infrastruktura zadbana. Na terenie jest kilka drewnianych wiat ze stolikami, przyłącza prądu i miejsce na ognisko. Cały teren ogrodzony siatką, zamykana na noc brama wjazdowa. Toalety i prysznice w standardzie średnim, czysto. Jest toaleta dla niepełnosprawnych. Do dyspozycji gości pomieszczenie kuchenne z miejscem do mycia naczyń, lodówką (z raczej symboliczną ilością miejsca gdy jest dużo gości) i kuchenką. Kemping położony nieco na uboczu, na skraju wsi, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, dzięki czemu słychać głośniej śpiewy ptaków niż szum przejeżdżających samochodów. Dobry punkt wypadowy w pobliskie skałki.
Przybliżona cena za kampera i 2 osoby (to nie jest oficjalny cennik i ceny mogą być nieaktualne):
Osobą dorosła 10 zł / doba Dzieci 8 zł Namiot 8-11 zł Przyczepa kempingowa 16 zł Samochód osobowy 7 zł Kamper 22 zł Prąd kamper 12 zł Prąd namiot 6 zł
Jakość GSM:
dozwolone
Inne udogodnienia:
Camping:
Nie wiem
Rodzaj campingu:
Uniwersalny
Telefon:
brak
e-mail:
514198438
Strona www:
Dodał:
Robert Szewczyk
Galeria:
Błąd: mapa nie może zostać wczytana - błędny shortcode. Skontaktuj się z właścicielem strony.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply