Popas Turistic Padis

Posted by
No votes yet.
Please wait...

Rumunia – Popas Turistic Padis. Miejsce alternatywne do biwakowania w stosunku do Pojany Glavoi. Wg informacji z Parku Narodowego Apuseni całkowicie legalne (i gratis) jest biwakowanie w tej lokalizacji. Dotyczy wszystkich polan wokół tej miejscowości (z wyjątkiem oczywiście prywatnych działek oraz miejsc oznaczonych „No campare”, „Camparea interzisa” itp. – jest to np. las przy głównej drodze), w dolinie obu potoków. Podaję namiar przykładowy na ładną polankę nad strumieniem. Brak infrastruktury, woda do mycia w strumieniu. Dojazd każdym środkiem transportu, duże, płaskie podłoże także dla kamperów i przyczep.

GPS: 46.59553, 22.72819

Nawiguj: https://goo.gl/maps/c7E89RKJbs72

Dodał: Radosław Mikuła

Chcesz mieć dostęp do pełnej mapy ze wszystkimi miejscami na świecie? Przeczytaj opis grupy – https://grupabiwakowa.pl/opis-grupy-biwakowej/ i dodaj swoje trzy miejsca w grupie biwakowej na FB https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Leave a Reply