Port Netta

Posted by
Współrzędne GPS:
54.031419, 21.72828
Kraj / województwo:
Polska / Warmińsko-Mazurskie / okolice Giżycka
Opisz camping:
Położony na wzgórku między dwoma portami żeglarskimi - Sailor i Port Netta, camping jest po prostu sporą płaską łąką z widokiem na jezioro Kisajno. Na terenie campingu znajduje się mały sklepik z barkiem oferującym dania obiadowe. Sanitariaty 50 metrów od łąki, na terenie portu Sailor, płatne osobno. Na terenie campingu jest zejście do wody i pomost. Jest też huśtawka i trochę zabawek dla mniejszych dzieci. Na terenie nie ma typowego zrzutu szarej wody. Zrzut toalety chemicznej jest 50m od campingu, na terenie portu Sailor - bez dodatkowych opłat.
Przybliżona cena za kampera i 2 osoby (to nie jest oficjalny cennik i ceny mogą być nieaktualne):
45 zł
Jakość GSM:
Namiot mały -15 zł Namiot duży -18 zł osoba – 5 zł bez toalet, 12zł z toaletami prysznic -5zł/ 5 min Samochód osobowy / bus – 12zł /15zł Podłączenie do prądu -10zł Przyczepa – 20zł Kamper – 35zł
Inne udogodnienia:
brak
Camping:
Sezonowy
Rodzaj campingu:
Dla ludzi ceniących ciszę i spokój
Telefon:
W przeciwieństwie do wielu campingów na Mazurach, tutaj jest bardzo spokojnie i pusto. Firma jest nastawiona na czartery łodzi i obsługę portu, camping jest "przy okazji". Dzięki temu i w związku z tym że nie jest specjalnie znany, można tutaj zaznać spokoju i odpoczynku. Owszem, nie ma też wiele aktrakcji, ale jeśli zależy Ci na odpoczynku to miejsce będzie idealne.
e-mail:
Po przeciwnej stronie ulicy znajduje się gospodarstwo rybne w którym można rano kupić świeże ryby i ryby wędzone.
Strona www:
http://netta-jachty.pl/port-netta/
Dodał:
605 346 764 12 658 76 35 biuro@netta-jachty.pl bgil.netta@onet.eu
Galeria:

 

Zobacz na pełnej mapie Port Netta

 

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply