Postolin

Posted by

Świetne miejsce biwakowe w okolicach Stawów Milickich w Dolinie Baryczy. Dojazd drogą gruntową przez las dla wszystkich typów pojazdów. Na miejscu dosyć duża wiata ze stołami, miejsce na ognisko z pieńkami do siedzenia, kosz na śmieci. Widać, że leśnicy podrzucają tam opał bo przy ognisku go nie brakuje, w lesie też dużo chrustu. Miejsce urokliwe nawet teraz, gdy się zrobi zielono, to pewnie jeszcze bardziej ładnie.

GPS: 51.47186, 17.22749

Dodał: Irek Jozwik

Zobacz na pełnej mapie Postolin

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

4 komentarze

  1. Uwaga, dojazd do wiatki na razie jest niemożliwy. Robiona jest droga i to chyba asfaltowa, szkoda bo miejsce straci już swój urok, jak będą tam auta jeździły. Byliśmy tu 08.04.2018 i wygląda że prace pewnie potrwają z miesiąc, więc się tam na razie nie wybierajcie. Jak będzie ktoś miał jakieś nowe info, że wiata jest już dostępna, to dajcie znać w komentarzu.

  2. Prace przy budowie drogi już ukończone. Na szczęście nie położono asfaltu, a droga jest nadal leśna ze szlabanem koło wiaty, więc bez ruchu. Miejsce nadal aktualne.

Leave a Reply