Przełęcz Komarnicka, wiata myśliwska

Posted by

Przełęcz Komarnicka, wiata myśliwska. Z drogi nr 3 jadąc z Jeleniej Góry w stronę Bolkowa skręcamy w lewo w stronę wsi Komarno. Jedziemy przez wieś cały czas pod gore. Wieś się kończy, kończy się asfalt, droga staje się gruntowa. Kilkaset metrów za ostatnimi zabudowaniami wsi po prawej stronie widać wiatę. Można podjechać pod sama wiatę droga o nawierzchni trawiastej. Nocowaliśmy trzy razy, nikt się nie czepiał. Przed wiata jest grill, w środku stoły, pięterko do spania. Drogę bez problemu pokona samochód osobowy czy kamper. Z przyczepa może być problem bo trochę są koleiny. Spod wiaty cudny widok na Karkonosze. Trzeba się liczyć ze można mieć pecha i trafić na imprezę myśliwych a wtedy oni maja pierwszeństwo do obiektu

GPS: 50.94088, 15.88027

Dodała: Tytus Kararabanow

Zobacz na pełnej mapie Przełęcz Komarnicka, wiata myśliwska

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

One comment

  1. Bardzo fajne miejsce. Cisza, spokój i piękne widoki. Miejsce na ognisko i grill. Miejscówka raczej dla jednego kampera. Dojazd trochę kłopotliwy, ale daliśmy radę. Ostatni trawiasty podjazd najlepiej pokonać tyłem, bo pod wiatą jest mało miejsca na zawracanie. Pamiętajcie, aby miejsce zostawić czyste, a śmieci zabrać ze sobą!

Leave a Reply