Grupa Biwakowa
🇵🇱
🇵🇱
[object Object]

Przystanek na Granicy

Miejsce z infrastrukturą



4.0

(2)

Wiata na skraju wsi Błażkowa, przy zabytkowym kamieniu granicznym z 1577 roku. Spokój, cisza czasami przejedzie jakiś samochód. Wiata nowa, trawa skoszona i czysto.


Infrastruktura

  • shedWiata
  • tablesStoliki
  • benchesŁawki
  • trashcanKosz na śmieci

  • Rodzaj nawierzchni/miejsca:

    Trawa

  • Dojazd drogą:

    Utwardzoną

  • Dojazd dla pojazdów:

    Dla wszystkich

  • Ilość miejsca:

    Ok 3

  • Jakość sygnału GSM:

    Słaby

  • Iras

    Dodane:

    25 lipca 2022 11:27

  • Współrzędne GPS:

    50.736784, 15.985001


5
4
3
2
1

4.0

(2)


  • KasiaSz

    KasiaSz

    08 marca 2026 16:04

    Grunt grząski, sporadycznie przejeżdża czeski szynobus, ale nie jest głośny. W głębi palenisko i było przygotowane drewno. 👍 Jeśli nie potrzebujecie wiaty to spokojniej jest stanąć przy miejscu ogniskowym.

    Zdjęcie komentarzaZdjęcie komentarzaZdjęcie komentarzaZdjęcie komentarzaZdjęcie komentarzaZdjęcie komentarza
  • Artur Bartkiewicz

    Artur Bartkiewicz

    23 sierpnia 2022 10:16

    Faktycznie spokojne miejsce mimo położenia między drogą a torami. Jedyny minus to taki że po deszczu trawa i podłoże robią się miękkie i jest problem z wyjechaniem więc trzeba to brać pod uwagę podczas parkowania.

    Zdjęcie komentarza

Uwaga! Wszystkie zdjęcia oraz teksty na stronie www.grupabiwakowa.pl chronione są prawem autorskim. Jakiekolwiek wykorzystanie ich do celów komercyjnych, zamieszczanie na innych stronach internetowych, przedruk lub inne formy powielania, wymagają zgody redakcji, oraz autora © GRUPA BIWAKOWA PL 2017 - 2026. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i na forum. Są one prywatnymi komentarzami i opiniami użytkowników.

Partnerzy