Punkt widokowy na jezioro Hart

Posted by

Punkt widokowy na jedno z okresowych jezior Australijskich. Wodę w takich jeziorach można spotkać tylko po ulewnych i intensywnych deszczach, niekoniecznie nad samym jeziorem, gdyż zlewnia jest olbrzymia.
Zazwyczaj jezioro jest suche i pokryte warstwą soli. Na parkingu możemy obserwować naprzemianległe warstewki czerwonej i białej ziemi (biała to raczej gips, bo nie była słona).
Mamy tu wiatę zacieniającą na samochód, tablice informacyjne oraz kilka koszy na śmieci. Poprowadzono również ścieżkę nad jezioro. Dla samowystarczalnych kamperów miejsce dobre do spania.

GPS: -31.233451, 136.406248

Nawiguj: https://goo.gl/maps/91mZAAs96Ts

Dodała: Aleksandra Ola

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply