Punkt widokowy na Wisłę Góra Kalwaria

Posted by

Na wschodnich obrzeżach Góry Kalwarii znajduje się dosyć ciekawy punkt widokowy na Wisłę. Znajdziemy go na długim, wżynającym się w rzekę molo, które pełniło kiedyś funkcję drogi dojazdowej do promu na Wiśle. Dziś już prom nie kursuje ale za to końca molo możemy podziwiać piękną panoramę Wisły, szczególnie ładne są tu zachody słońca, tym bardziej że możemy tu zabiwakować kamperem, a miejsce to znajduje się też w naszej bazie biwakowej – https://grupabiwakowa.pl/plaza-gora-kalwaria. No końcu mola znajduje się niewielki plac, na którym można zaparkować i podziwiać widoki. Tuż obok znajduje się też duża piaszczysta plaża.

GPS: 51.98667, 21.24178

Nawiguj: https://goo.gl/maps/AqLCD4dfZnXLTNo3A

Dodał: Irek Jozwik

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply