Racibórz

Posted by

Ładne śląskie miasto, z odrestaurowanym, średniowiecznym zamkiem piastowskim. Oprócz tego całkiem ciekawy rynek i kawałek dalej renesansowa baszta więzienna. Obok zamku plaża miejska nad Odrą – jest piasek, ścianka wspinaczkowa, leżaki, stoliki, plac zabaw – tylko do samej wody strach wchodzić. Wszędzie ścieżki rowerowe. W sam raz do zwiedzenia w jedno popołudnie.

GPS 50.090224, 18.219990 (duży parking przy rynku z miejscami na autobusy więc kamper czy auto+przyczepa też się powinno zmieścić)

Nawiguj: https://goo.gl/maps/nMDo1GECyGvYoECP8

Dodał: Marcin Lubojański

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply