Regall – Regały Kamperowe

Posted by

Kampery łączą swobodne podróżowanie z domowym komfortem, dostępnym w każdym miejscu. Wyposażenie domu niełatwo jednak zmieścić na kilku metrach kwadratowych samochodu. Dlatego bazując na naszych doświadczeniach stworzyliśmy praktyczne regały kamperowe i organizery do kampera. Dzięki nim nie będzie trzeba rezygnować z zabrania w podróż żadnej potrzebnej rzeczy. Na wszystko starczy miejsca, a samochód nie zostanie zagracony.

Na oferowane przez naszą firmę wyposażenie do kampera składają się przede wszystkim opracowane przez nas systemy stelaży aluminiowych oraz pojemniki Euro Box, do których spakujesz wszystko, co niezbędne na wyjazd. Dostarczamy szuflady do kamperów i camper vanów, a także różnego typu wieszaki, uchwyty, listwy oraz przegrody na butelki. Z naszą pomocą sprawisz, że Twój samochód gotowy będzie na najdalsze wyprawy.

Gwarantujemy, że wszystkie nasze produkty dostosowane są do wyzwań, jakie czekają na drodze. Półki wykonujemy z lekkiego, ale bardzo stabilnego profilu aluminiowego, który wykończony jest powierzchniowo. EuroBoxy natomiast zatrzaskują się w półkach za pomocą rowka znajdującego się na całym ich obwodzie, co zabezpiecza je przed wypadnięciem podczas jazdy. Nic nagle nie spadnie nikomu na głowę ani na podłogę.

Zaprojektujemy, wykonamy i zamontujemy regały dopasowane do konkretnego samochodu i konkretnych potrzeb. Zawsze w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń dostępną w kamperze, a jednocześnie ułatwić zachowanie porządku i utrzymanie wszystkiego w jak najlepszym stanie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z nami. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszych regałów i innego wyposażenia kamperów.

KONTAKT

Nasza firma mieści się na południu Polski w województwie opolskim.
Znajdujemy się w pobliżu autostrady A4 między Opolem, a Gliwicami.
Umów się z nami na montaż Twoich regałów – dysponujemy parkingiem z dostępem do wody i prądu więc śmiało możesz przyjechać do nas na noc.

REGALL – regalykamperowe.pl
ul. Jana Matejki 22
47-100 Strzelce Opolskie

+48 533 592 464

Kontakt telefoniczny (od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00)
Kontakt mailowy: kontakt@regalykamperowe.pl

https://regalykamperowe.pl/

https://www.facebook.com/Regall.regaly.kamperowe

GPS: 50.5189871508509, 18.301457032046315

 

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply