Rezerwat dziobaków w Bombala

Posted by

Platforma widokowa na rzekę Bombala, w której można spotkać dziobaki. Obserwacje najlepiej prowadzić wczesnym wieczorem lub rano, wtedy na wodzie możemy zaobserwować charakterystyczny trójkątny ślad, który tworzą płynące dziobaki. Kiedy wypływają dla zaczerpnięcia powietrza możemy zobaczyć ich głowy. Miejsce darmowe, kilka ławeczek, wiata do obserwacji ptaków, tablice informacyjne, miejsca po ogniskach, brak toalety.

GPS: -36.91126, 149.20359

Nawiguj: https://goo.gl/maps/eqJw8PY2Z7N2

Dodała: Aleksandra Rodęs

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply