Ripački Slap

Posted by

Wodospad Ripački znajdziemy w północno-zachodniej części Bośni i Hercegowiny, w otulinie Parku Narodowego Una. Utworzył się on na rzece Una w miejscowości Ripač. Na wodospad składa się kilka malowniczych kaskad, które możemy podziwiać z kilku miejsc. Wjeżdżając do wioski drogą M5 należy zjechać w dół, do doliny Uny i po chwili możemy już zobaczyć kaskady. Umiejscowione są pomiędzy sporym półwyspem i wyspą na rzece. Zarówno na półwysep jak i wyspę dojdziemy po mostkach z których najlepiej widać progi rzeczne. Wodospady możemy zwiedzać nieodpłatnie i zajmie nam to około 30 minut.

GPS: 44.7649, 15.95219

Nawiguj: https://goo.gl/maps/Z1SCWhesGe7oasJp7

Dodał: Irek Jozwik

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply