Rozlewiska Nadarzyckie

Posted by

Współrzędne GPS:
53.50877, 16.49189
Nazwa miejsca:
Brzeźno
Kraj:
Polska
Województwo / Region:
zachodniopomorskie
Opis:
Nad rozlewiskami, w lesie
Rodzaj nawierzchni miejsca:
Gruntowe
Ilość miejsca:
1-2
Koszt postoju:
darmowy
Inne zalety miejsca:
Wieża widokowa
Zakazy i niedogodności:
trochę mało miejsca na ustawienie kampera max 2 pojazy
Jakość zasięgu GSM:
dostateczny H+ w Plus
Dodał:
Nie wjeżdżać z przyczepami, brak możliwości zawrócenia, duży kamper też będzie maił problem.
Galeria:

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

One comment

  1. Bylismy tam w polowie czerwca. Doslownie kilka minut po przyjezdzie pojawil sie lesniczy z pytaniem o nasze pozwolenie na wjazd do lasu. Mandatu nam nie wsadzil, ale poinformowal, ze nie mozemy tu zostac (tzn. my mozemy ale nasze auto nie), poniewaz jest to miejsce oznakowane jako „miejsce biwakowania” a nie „miejsce postoju pozjazdow”, wiec jest przeznaczone na biwaki dla rowerzystow, kajakarzy i pieszych. Jednoczesnie poinformowal nas o kilku miejscach w okolicy gdzie mozna biwakowac wraz z autem. Patrzylismy potem, ze nie bylo na wjezdzie zadnego zakazu/szlabanu, ale nie bylo takze informacji, ze wolno, a faktycznie na innych drogach i innych biwakowiskach w rejonie Bornego takie oznakowania wszedzie są. Tzn. albo znaczek parkingu, albo „wyznaczone miejsce postoju” albo na drodze doprowadzacej „droga dopuszczona dla ruchu pojazdow”.

    Moze akurat lesniczy tego dnia mial objazd wszystkich miejscowek bo zaczynal sie dlugi weekend, a normalnie tam pies z kulawą noga nie zaglada. Ale moze warto dodac do opisu miejsca, ze nie jest ono do konca pewne i trzeba sie liczyc z koniecznoscią ewakuacji.

Leave a Reply