Roztocze, Józefów

Posted by
Rating: 1.0/5. From 2 votes.
Please wait...

Roztocze, Józefów – miejsce na obrzeżach Józefowa, dojazd ul. Słoneczną do końca a następnie skręt w prawo, rozległa w miarę równa łąka, wody oraz WC niestety brak (alternatywa to pobliski punkt gastronomiczny), do zbiornika wodnego (z czystą wodą oraz piaszczystą plażą) około 200 m, latem i w weekendy zapewne nad wodą tłoczno, doskonała miejscówka jako baza wypadowa do penetracji Roztocza rowerem, w okolicy krzyżują się liczne ścieżki szlaku rowerowego Green Velo a także szlaki piesze…

GPS: 50.48514, 23.03937

Dodał: Witalis Koniecpolski Vel Zeus

Zobacz na pełnej mapie Roztocze, Józefów

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

One comment

  1. Spędziliśmy tam miniony weekend. Bardzo nam się spodobało. Za zgodą właściciela punktu gastronomicznego zaparkowaliśmy na pobliskim parkingu. Za drobną opłatą mieliśmy dostęp do wc i prądu przez cały pobyt. Wielkich tłumów nie było, dużym zaskoczeniem był dla nas brak pijanej młodzieży hałasującej do póżnych godzin nocnych. Plaża czyściutka, jest ratownik. Polecam to miejsce.

Leave a Reply