Roztocze, Józefów

Posted by

Roztocze, Józefów – miejsce na obrzeżach Józefowa, dojazd ul. Słoneczną do końca a następnie skręt w prawo, rozległa w miarę równa łąka, wody oraz WC niestety brak (alternatywa to pobliski punkt gastronomiczny), do zbiornika wodnego (z czystą wodą oraz piaszczystą plażą) około 200 m, latem i w weekendy zapewne nad wodą tłoczno, doskonała miejscówka jako baza wypadowa do penetracji Roztocza rowerem, w okolicy krzyżują się liczne ścieżki szlaku rowerowego Green Velo a także szlaki piesze…

GPS: 50.48514, 23.03937

Dodał: Witalis Koniecpolski Vel Zeus

Zobacz na pełnej mapie Roztocze, Józefów

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

One comment

  1. Spędziliśmy tam miniony weekend. Bardzo nam się spodobało. Za zgodą właściciela punktu gastronomicznego zaparkowaliśmy na pobliskim parkingu. Za drobną opłatą mieliśmy dostęp do wc i prądu przez cały pobyt. Wielkich tłumów nie było, dużym zaskoczeniem był dla nas brak pijanej młodzieży hałasującej do póżnych godzin nocnych. Plaża czyściutka, jest ratownik. Polecam to miejsce.

Leave a Reply