Sękowa

Posted by

Miejsce, które mnie powaliło z nóg, a jeżdżę już lat kilkanaście. Więc tak. Miejsce oznakowane tablicami P dla kamperów. Można przyjechać przyczepą i rozbić namiot też. Wyznaczonych jest 5 miejsc postojowych. Stać można dowolnie długo. Jak powiedzieli w gminie. Jak miejsc braknie, to się dobuduje. Do dyspozycji mamy: WiFi, umywalki kuchenne, WC czyste! (w budyku „Orlika”), przyłącza do wody i przyłącza 220V. WSZYSTKO GRATIS !!! Do tego: miejsce na ognisko, z przygotowanym drewnem (za garażem) i kijami do marszczenia kiełbas, wiatę, plac zabaw dla dzieci, od 13.00 czynne boiska sportowe. To wszystko też gratis! Staliśmy tam 5 dni, bo teren nas kręci. Super rower. Cerkwie drewniane, zabytki „roponośne”. Gorlice w odległości 4 kilometrów. Do sklepu 850 metrów. Stali z nami Holendrzy, którzy nadziwić się nie mogli. Są jednak małe minusy. Małe doświadczenie karawaningowe pomysłodawców spowodowało, że zrzut wody i WC jest pod otwieraną klapą przy „kuchni” i brak nocnego oświetlenia, więc sami się doświetlaliśmy o zmroku. Ale generalnie BRAWO WÓJCINA MAŁGORZATA MAŁUCH!!!

GPS: 49.62662, 21.19375

Dodali: Andrzej Teresa

Zobacz na pełnej mapie Sękowa

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

2 komentarze

  1. Byłem, sprawdziłem i potwierdzam. Miejsce świetne. Może takie darmowe miejsca trzeba inaczej oznakować na mapie:)

    ps. niestety wc w budynku zdewastowane – ale chyba przez miejscowych.

  2. Fajne miejsce byliśmy tam kilka razy ,ale w tym sezonie już płatne i nie było by w tym nic takiego ,bo kwota niewielka 40zł za dobę od samochodu, ale … wifi brak (było zawsze) i za boiskiem odwiert geotermalny bardzo uciążliwy huk i szum generatorów cały czas 🙁 podobno do listopada co najmniej .Więc w tym sezonie niestety nie polecam.

Leave a Reply