Setenil de las Bodegas

Posted by

Setenil de las Bodegas – miasto w Hiszpanii. Przepiękne miasto wykute w skale. Jest na szlaku białych miasteczek ale omijane przez biura podróży. Wiszące skały zamiast dachów sprawiają, że widok jest niesamowity. Charakterystyczne są też wąskie uliczki, czasami mniej niż 2 metry szerokości. Na skalnych dachach budynków są piękne ogrody oliwne. Miasto znajduje się 18 km od Rondy. Parkingi są pod miastem (bardzo blisko), dojazd jest dość dobry drogą z Rondy. Autorzy: moi rodzice.

GPS: 36.86394, -5.18107

Nawiguj: https://goo.gl/maps/kzqeNqRHDzmdCCie6

Dodała: Anna Nazarczyk

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply