Siemianówka – Plaża Bondary

Plaża Bondary. Bardzo ładne miejsce na Zalewem. Na zdjęciu przystań, pomosty i kąpielisko jeszcze w budowie. Dużo miejsca do postawienia kampera, czy przyczepy w cieniu drzew. Dostęp do wody i toalet.

AKTUALIZACJA czerwiec 2018: Miejsce ciekawe z wieloma udogodnieniami. Na pierwszym planie wieża widokowa na zalew Siemianówka i okolicę. Wielki kilku poziomowy pomost i plaża. Na plaży prysznice, niedaleko toi-toie. Boisko do siatkówki też jest. Nieopodal budynek z toaletami z prawdziwego zdarzenia oraz prysznicami. W środku, bez problemu dostępny papier toaletowy oraz mydło. Na placu wiele stanowisk dla przyczep i kamperów również pod drzewami. obok są skrzynki na prąd, można się podpiąć. Woda dostępna na placu z kranów rozmieszczonych po placu, miejsce do zrzutu fekaliów też jest. Dużo miejsca dla namiotów. Są również miejsca aby spuścić łódkę oraz skuter lub żaglówkę. W sezonie można wypożyczyć sprzęt do pływania.

GPS: 52.94839, 23.76785

Nawiguj: https://goo.gl/maps/TWT4vpEd4aT2

Dodał: Paweł Zawrzykraj

aktualizacja:  Martin Lazy

Chcesz mieć dostęp do pełnej mapy ze wszystkimi miejscami na świecie? Przeczytaj opis grupy i dodaj swoje trzy miejsca w grupie biwakowej na FB https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Więcej przewodników i map
No votes yet.
Please wait...

Leave a Reply