Siemianówka – Plaża Bondary

Posted by

Plaża Bondary. Bardzo ładne miejsce na Zalewem. Na zdjęciu przystań, pomosty i kąpielisko jeszcze w budowie. Dużo miejsca do postawienia kampera, czy przyczepy w cieniu drzew. Dostęp do wody i toalet.

AKTUALIZACJA czerwiec 2018: Miejsce ciekawe z wieloma udogodnieniami. Na pierwszym planie wieża widokowa na zalew Siemianówka i okolicę. Wielki kilku poziomowy pomost i plaża. Na plaży prysznice, niedaleko toi-toie. Boisko do siatkówki też jest. Nieopodal budynek z toaletami z prawdziwego zdarzenia oraz prysznicami. W środku, bez problemu dostępny papier toaletowy oraz mydło. Na placu wiele stanowisk dla przyczep i kamperów również pod drzewami. obok są skrzynki na prąd, można się podpiąć. Woda dostępna na placu z kranów rozmieszczonych po placu, miejsce do zrzutu fekaliów też jest. Dużo miejsca dla namiotów. Są również miejsca aby spuścić łódkę oraz skuter lub żaglówkę. W sezonie można wypożyczyć sprzęt do pływania.

GPS: 52.94839, 23.76785

Zobacz na pełnej mapie Siemianówka – Plaża Bondary

Dodał: Paweł Zawrzykraj

aktualizacja:  Martin Lazy

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

3 komentarze

  1. Skorzystaliśmy z podpowiedzi, faktycznie miejsce z wieloma atrakcjami, bezpłatne ale duża ilość wypoczywających nam niestety nie odpowiadała. Dużo osób spędzających tu całe lato (nam do prądu nie pozwolił podłączyć się Pan który stwierdził, że on musiał sobie załatwiać to dlaczego my mamy brać bezpłatnie). Zdecydowanie nie dla tych co lubią dzikie miejsca.

  2. Miejsca jest dość dużo, krany z wodą, WC ( czynne do 17:00 lub 18:00), możliwość podłączenia się do prądu (płatne), miejsca na kampery i namioty (bezpłatne), parking, przystań, pochylnia do wodowania łódek, wieża widokowa, plaża, siatkówka, huśtawki dla dzieci, duże molo.
    Bardzo dobra darmowa miejscówka, można rozbić namiot troszkę dalej za parkingiem w lesie, spokój, możliwość rozpalenia ogniska.
    Opisywany stan jest na koniec lipca 2019.
    Polecam na rodzinny biwak, okolice bardzo malownicze, spokojne, dla mnie była to baza wypadowa do zwiedzania bardzo wielu ciekawych miejsc na Podlasiu.

  3. Aktualnie miejsce bardzo zatłoczone. Toalety i prysznice bardzo zaniedbane i brudne.

Leave a Reply