Sigmund Thun Klamm

Posted by

Położony w pobliżu Kaprun i Zell am See Sigmund Thun Klamm to jeden z bardziej popularnych wąwozów Austrii. Malowniczy, niedługi, świetnie przygotowany dla potrzeb turystów przyciąga wielu chętnych. Wędrujemy zawieszonymi wzdłuż pionowych ścian kładkami, pomostami, schodkami – spoglądając w dół na rwący między skałami potok. Najciekawsza część wąwozu kończy się dość sporym, sztucznym wodospadem. Stąd możemy już wracać, lub pójść dalej ścieżką okrążając niewielkie, malownicze jezioro. Polecamy ten dłuższy wariant. Koszt wstępu to 6 euro.

GPS: 47.259510, 12.740312

Nawiguj: https://goo.gl/maps/3ZAgDZtT4P3yQBLY9

Dodała: Anna Bańczyk 

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply