Spływ kajakowy rzeką Rawką z Suliszewa

Posted by

Spływ kajakowy rzeką Rawką z Suliszewa. Start: 51.930319, 20.285878. Spływ kajakowy z miejscowości Suliszew do Rudy. Trasa około 20 km. Trudność oceniam na wysoką ze względu na występujące liczne przeszkody w rzece.

Rzeka na obrzeżach Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, meandrująca, nie za szeroka. W rzece bardzo dużo powalonych drzew, wystających konarów, przenosek (3 progi wodne). Bardzo dużo wysiadania z kajaka, przechodzenia po drzewach, przepływania pod drzewami, dużo manewrowania. Wymaga dużo siły, której mi pod koniec brakowało.

Po drodze kilka miejsc odpoczynku np. plaża Oberwanka. Nie polecam dla małych dzieci ze względu na bezpieczeństwo. Polecam dla osób lubiących adrenalinę i trochę hardkoru.

GPS: 51.93032, 20.28585

Nawiguj: https://goo.gl/maps/5idrTMVef5t1ziik6

Dodała: Aleksandra Sędor

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply