Spływ kajakowy Widawką

Posted by

Spływ niewielką i mało znaną rzeką będącą dopływem Warty. Najczęściej spływy zaczynają się w miejscowości Szczerców w przystani kajakowej, ale dla osób dobrze pływających kajakiem i nie bojących się różnorakich przeszkód w rzece spływ można zacząć już we wsi Smugi.
Rzekę można podzielić na dwa dni spływu jeżeli chcemy dopłynąć do Warty. Jednak najbardziej dziki i malowniczy odcinek znajduje się pomiędzy miejscowościami Smugi – Szczerców – Restarzew – Rogóźno.

GPS: 51.330736, 19.108827

Nawiguj: https://goo.gl/maps/eHnHJconQHJ2

Dodała: Aleksandra Ola

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply