Grupa Biwakowa to serwis dla osób kochających podróże i caravaning. Lubiących biwakowanie na dziko lub na campingach. To również mapa campingów, darmowych miejsc biwakowych oraz atrakcji turystycznych. Darmowe miejsca biwakowe, campingi i pola namiotowe to nasza domena.
Każdy ma swoje sposoby na rozpalenie ogniska. Kiedy mamy suchy opał, to tak naprawdę wystarczy przysłowiowa jedna harcerska zapałka. Gorzej jeżeli nasze drewno nie jest zbyt suche i przy pomocy starej gazety i zapałki mamy problem z wznieceniem ognia. Czasami więc warto się zawczasu przygotować, pomysłów są setki i każdy pewnie ma swój najlepszy. Jednak prezentowany poniżej filmik, może nasz zasób wiedzy powiększyć od dodatkowe sposoby.
ŹRÓDŁO: www.buzzfeed.com
Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.
Ja polecam jako rozpałkę lutlampę 🙂 U mnie się najlepiej sprawdza.