Stara wiejska zagroda w Lábod

Posted by

Na Węgrzech na południe od Balatonu, w kierunku leży wioska Lábod. Położona jest przy drodze 68 w regionie Somogy. Może nie warto tu specjalnie jechać, ale przejeżdżając przez tą miejscowość warto zatrzymać się przy niewielkim skansenie. Tak naprawdę jest to jedna wiejska zagroda udostępniona nieodpłatnie do zwiedzania. Prezentuje ona typową zabudowę wiejską charakterystyczną dla tego regionu. Składa się z wiejskiej chaty i dwóch budynków gospodarczych. Pod dwoma wiatami prezentowana jest ekspozycja różnych narzędzi i urządzeń gospodarskich.

GPS: 46.19173, 17.44756

Nawiguj: https://goo.gl/maps/6ihMm6V7CY72bAey5

Dodał: Irek Jozwik

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply