Stasiane

Posted by

Stasiane – Beskid Niski. Bezpłatne pole biwakowe wyposażone w trzy drewniane wiaty ze stolikami i ławkami. Zlokalizowane przy moście na Jasiołce. Polem opiekuje się nadleśnictwo, koszą trawę, opróżniają pojemniki na śmieci. Myć można się w Jasiołce, wodę pobierać ze źródła i potoczku nad polem, w lesie lub w pobliskiej leśniczówce. W sezonie toy-toy, na stałe drewniana sławojka, nieco hardkorowa. Przy polu stawek z płazami, przełom Jasiołki i szlaki turystyczne. Miejsca na ognisko (betonowe). Wjazd dla każdego rodzaju środków transportu, blisko przy drodze nr 897.

GPS: 49.46527, 21.73136

Zobacz na pełnej mapie Stasiane

Dodał: Radosław Mikuła

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

One comment

  1. Pole biwakowe całkowicie przebudowane wiosną 2018, teren jest ogrodzony, postawione są dwie nowe spore wiaty oraz stoły z ławami. Zasadniczą zmianą jest natomiast to że na teren biwakowania nie wjedzie się samochodem, trzeba go zostawić na odgrodzonym parkingu. Na sam parking przejeżdża się przez bramę gdzie jest ograniczenie wysokości samochodów które tam mogą wjechać do około 220 – 230 cm. Teren przygotowany dla osób które śpią w namiotach, miejsca wyznaczone na parking raczej małe.

Leave a Reply