Stęszewko

Posted by

Z góry uprzedzam ze dojazd jest dość skomplikowany tzn. długa odległość od drogi betonowej (ok 1 km) i dość skomplikowany ponieważ jedziemy stosunkowo wąska drogą leśną z niskimi drzewami- ale bez przesady wjechaliśmy i wyjechaliśmy zestawem bez żadnego uszkodzenia. Na plus: Kompletna cisza (w środku puszczy zielonki), małe prawdopodobieństwo zajęcia miejsca (choć ślady po ognisku były) idealny dostęp do jeziora (wędkowanie) dookoła nas sam las i mnóstwo dzikich zwierząt. Również ze spokojem można polecić miejsce do wypraw pod namiot. Na minus: dojazd, nie wiem na ile legalny pobyt, brak infrastruktury: toaleta, prysznic, prąd, woda bieżąca. Miejsce nieopodal Poznania wiec serdecznie zapraszam 🙂

GPS: 52.51317, 17.1789

Dodał: Adam Pacia

Zobacz na pełnej mapie Stęszewko

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

One comment

  1. Nie wiem jak od południa ale od strony północnej, czyli tam gdzie najbliżej jest droga i tam gdzie prowadzi nawigacja, nie da się do tego miejsca dojechać bo jest po drodze rogatka leśna z zakazem (07.2020).

Leave a Reply