Stomio

Posted by

Grecja. Miejscowość: Stomio. Bezpłatny parking w centrum dużej, turystycznej wsi Stomio. Jest on położony zaledwie kilkadziesiąt metrów od plaży i morza. Zaraz przy wyjściu z parkingu znajduje się bar Baba Beach Club. Wszędzie blisko: sklepy, bary, restauracje, cukiernia, piekarnia, itp. Plaża piaszczysta.
Jest to znakomite miejsce na odpoczynek lub nawet nocleg w aucie lub kamperze. Przed parkingiem umieszczone są tabliczki zakazujące biwakowania. Zatem namiotu tam nie ustawimy. Posiadacze kamperów powinni pamiętać o niewystawianiu przed auto stolików, krzeseł i rozwijaniu markiz. Jeżeli tego nie robimy możemy stać do woli. Wówczas jest to zwykły postój auta. Na terenie parkingu ustawione są toalety. Kontenery na śmieci stoją przed wjazdem na parking. Wodę pitną pobieramy z natrysków na plaży.Ok. 700 m. do portu rybackiego w Stomio.

GPS: 39.8685, 22.73543

Dodał: Andrzej Osowski

Zobacz na pełnej mapie Stomio

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply