Stowarzyszenie Grupa Biwakowa

Posted by

Chcielibyśmy Wam przekazać najnowsze wieści. Jako administratorzy Grupy Biwakowej założyliśmy15 marca Stowarzyszenie Grupa Biwakowa. Głównym celem Stowarzyszenia będzie wspieranie naszego projektu, jakim jest strona i aplikacja mobilna. Poprzez stowarzyszenie chcemy też promować caravaning i biwakowanie jako formę spędzania wolnego czasu, a także lobbować w tworzeniu nowych miejsc dla caravaningu i biwaków. Chcemy też organizować różnego rodzaju spotkania, zloty i imprezy. Jako Stowarzyszenie stajemy się partnerem do rozmów z samorządami, innymi stowarzyszeniami, fundacjami i firmami. Będziemy też się starać o dofinansowanie w ramach różnych projektów i grantów. O całości naszych celów możecie przeczytać w statucie Stowarzyszenia na stronie https://stowarzyszenie.grupabiwakowa.pl/ Nie ukrywamy, że będziemy liczyli na wasze darowizny, które spożytkujemy na cele Stowarzyszenia i rozwój aplikacji, na czym wszyscy skorzystamy.

Nasza firma wraz ze Stowarzyszeniem przygotowuje też ciekawy program partnerski. Będzie on polegał na wydaniu Kart Grupy Biwakowej, które będą uprawniały do rabatów w wybranych obiektach, takich jak: campingi, atrakcje turystyczne, sklepy i wypożyczalnie caravaningowe i turystyczne oraz restauracje. Wszystkie te miejsca pojawią się na specjalnej warstwie (rabatowej) na naszej mapie i w aplikacji. Restauracje będą tylko na tej warstwie i te, które będą honorowały naszą kartę, czyli otrzymacie tam rabat. Obecnie jesteśmy na etapie rozmów i mamy już sporo podmiotów chętnych do wzięcia udziału w programie. Dodatkowo posiadacz takiej karty otrzyma wersję premium naszej aplikacji.

Jeżeli jesteś właścicielem wyżej wymienionych obiektów i chcesz przyłączyć się do programu partnerskiego Grupy Biwakowej, to prosimy o kontakt pod adresem biuro@grupabiwakowa.pl

Karty przekażemy jako darowiznę Stowarzyszeniu i będzie można ją zdobyć wpłacając darowiznę na Stowarzyszenie Grupa Biwakowa. Oczywiście będzie ustalona jakaś minimalna kwota darowizny, za którą będziemy wysyłać jako podziękowanie kartę Grupy Biwakowej. Ale te informacje i dokładne zasady przekażemy jak będziemy już gotowi z programem i wyprodukujemy karty.

Jeżeli ktoś chciałby już wesprzeć Stowarzyszenie Grupa Biwakowa, to będziemy wdzięczni nawet za drobne wpłaty na rachunek:

MBank: 28 1140 2004 0000 3102 8349 7442

wpisując w tytule przelewu: Darowizna.

Nasze Dane: Stowarzyszenie Grupa Biwakowa, ul. Rodzinna 9/13, 53-029 Wrocław.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply