Święta

Posted by

1.GPS-53.597769,14.598611
2.Nazwa-Święta.
3.Kraj-Polska woj.zachodniopomorskie.
4.Rodzaj miejsca-miejsce dzikie.
5.Okolica-W lesie nad rzeką (Odra).
6.Rodzaj nawierzchni miejsca-trawiaste.
7.Dojazd drogą-gruntową.
8.Dla pojazdów-nie dla przyczep,niskich gałęzie.
9.Ilość miejsca-bardzo bardzo dużo.
10.Infrastruktura-bez.
11.Ognisko-możliwość rozpalenie 24h/dobe.
12.Opał-pod dostatkiem
13.Możliwość rozbicia namiotu-Tak
14.Niedogodności i zakazy-brak
15.Inne zalety-kąpiel,wędkowanie,grzyby.
16.Zasięg i internet-w sieci orange na maxa
17.Data pobytu-09.2019.

Naprawdę miejsce bardzo urokliwe przy samej Odrze,co chwilę płyną wielkie statki dosłownie kilkadziesiąt metrów od brzegu,mega widok.Miejca na rozbicie biwaku nie braknie dla nikogo,dojazd autem pod samą rzekę,są miejsca z plażami albo w zaroślach,dojeżdżają tam zwykłe osobówki,po drodze jest kilkadziesiąt niemieckich bunkrów.

Nawiguj: https://goo.gl/maps/exgRicMFrM1iEgPQ8

Dodał: Surgał Piotr

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

One comment

  1. Miejsce jak kolega opisał. Kameralnie, dziko, pięknie, z dala od ludzi. Dojazd bardzo dobry, aczkolwiek niżej zawieszone auta i szersze niż tradycyjne będą miały problem, ponieważ części drogi pokonuje się po groblą. Samo miejsce to poemat. Cud widoki, odludzie, woda tuż przy obozie. Latem jest tu pewnie tłoczno. Ślady wskazują, że nie goszczą tu zapaleńcy dzikich wypadów aby pobyć na łonie natury, pić wodę z kałuży i gardzić telefonią komórkową, ale zapewne jest to miejsce oblegane przez ludzi z pobliskiej okolicy. Do najbliższej miejscowości Święta, jest około 5 km a droga jest dość uciążliwa. Pod drodze wałem sporo bunkrów oraz innych urokliwych miejsc. My byliśmy w tygodniu, więc spokój i cisza. W niedalekiej odległości jest pewnie jakaś hodowla ponieważ późnym wieczorem i w nocy słychać nieprzyjemne odgłosy. Z myciem też nie ma problemu – Odra za pasem. Szczerze polecam!

Leave a Reply