Świnoujście

Posted by

Świnoujście – Polanka na kanale Piastowskim.Miejsce darmowe na kampera,przyczepę czy namiot.Udogodnień brak.Dojazd ostatnie dwa kilometry lasem ale droga szeroka i twarda więc wszystkim się dojedzie o każdej porze roku.Daleko od zabudowań można sobie hałasować 🙂 .Idealne miejsce na urodziny w plenerze czy inną imprezę.Co jakiś czas przepływają spore statki bo jest to tor wodny do Szczecina i to dodaje fajnego klimatu.

GPS: 53.84224, 14.29008

Zobacz na pełnej mapie Świnoujście

Dodał: Jarek Zieliński

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

One comment

  1. aktualizacja na 4.07.2020

    Dojazd przez las ma już sporo dziur dużych i głębokich ale na spokojnie i z rozwagą jeśli pojazd nie jest bardzo niski można podjechać. Na wjeździe do lasu jest duży utwardzony plac a w połowie drogi jest miejsce na zawrócenie żeby nie cofać w razie rezygnacji.

    Co do samego miejsca to oprócz miejsca na trawie/piasku jest duży (lekko 10 kamperów) plac z płyt. Miejsce oceniam bardzo dobrze.

Leave a Reply