Swornegacie plaża

Posted by Admin
No votes yet.
Please wait...

1. GPS: 53.854700,17.502180
2. Nazwa miejsca: Swornegacie plaża
3. Kraj: pomorskie
4. Rodzaj miejsca: na dziko
5. Okolica: nad jeziorem
6. Rodzaj nawierzchni miejsca: trawiaste
7. Dojazd drogą: gruntową
8. Dla pojazdów: wszystkich
9. Ilość miejsca: dużo
10. Infrastruktura: kosz na śmieci i toi toi
11. Ognisko: brak śladów po ogniskach
12. Opał: brak
13. Możliwość rozbicia namiotu: Tak
14. Niedogodności i zakazy: w pobliżu dom i ośrodek wypoczynkowy, ale w odległości nieprzeszkadzającej. W ciepłe weekendy dość dużo ludzi ze względu na kąpielisko, czasem ktoś zostaje nad jeziorem do późna imprezować, więc może zdarzyc się że trochę będzie słychać imprezowiczów.
15. Inne zalety: możliwość kąpieli, w sezonie kąpielisko jest strzeżone.
16. Zasięg i internet: play bez problemu
17. Data pobytu: dwukrotnie, ostatnio lipiec 2019

Bardzo przyjemna miejscówka położona nad czystym jeziorem. Jest duża łąka na której można rozstawiać się kamprem albo przyczepką i spora plaża z działającą sezonowo wypożyczalnią sprzętu wodnego (windsurfing, rowery wodne, sup). W odległości ok. 1 km jest mały sklepik.

Nawiguj: https://goo.gl/maps/N55eh9RTf15Hf2sz5

Dodała: Paulina Aleksandra

Chcesz mieć dostęp do pełnej mapy ze wszystkimi miejscami na świecie? Przeczytaj opis grupy i dodaj swoje trzy miejsca w grupie biwakowej na FB https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa  Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Leave a Reply