Tabaszowa – jezioro rożnowskie

Posted by

Tabaszowa nad Jeziorem Rożnowskim. 
W porównaniu z Gródkiem nad Dunajcem i Bartkową to ciche i przytulne, zalesione miejsce na drugim brzegu jeziora. Względnie mało ludzi jak na te okoliczności przyrody.
Parkin bezpłatny, ale ciasny ze stromym zjazdem. Zlokalizowany przy dawnym ośrodku wczasowym Chemobudowa. Na miejscu parę domków kempingowych i pokoje do wynajęcia, bar, mała przystań, wypożyczalnia kajaków i rowerów wodnych. Czysta woda i piaszczysta plaża.

GPS: 49.74563, 20.71119

Nawiguj: https://goo.gl/maps/NMahBXAVBkp

Dodał: Jan Bojdo

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply