Tarnawa Niżna

Posted by

Bieszczady. Parking i wiata na terenie BdPN. Miejsce bardzo widokowe z panoramą połonin w sąsiedztwie ścieżki przyrodniczej przez bieszczadzkie torfowiska wysokie. Na miejscu ława wiata i kosze na śmieci. Zakaz palenia ognisk, choć miejsce po takowym jest. Jest też zakaz przebywania w wiacie w godzinach nocnych, ale o parkowaniu w godzinach nocnych nic nie napisano. Lokalizacja na mapie.

GPS: 49.11086, 22.83035

Zobacz na pełnej mapie Tarnawa Niżna

Dodał: Irek Jozwik

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

2 komentarze

  1. Parking jest tuż przy ukraińskiej granicy (+/- 100 m) . Potencjalny nocleg dobrze byłoby uzgodnić ze Strażą Graniczną w Ustrzykach. W prywatnej rozmowie powiedzieli mi kilka lat temu: z zasadzie ok ale zależy jaki oficer będzie miał dyżur. Inaczej możemy się spodziewać nocnej wizyty. Miejsce jest, jakby to napisać, na szlaku przerzutowym.

  2. Miejsce jest raczej do usunięcia, chyba że ktoś zanocuje tu na własną odpowiedzialność. Niedawno BdPN wprowadził w swoim regulaminie zakaz nocowania na parkingach na terenie Parku Narodowego, więc należy się też liczyć z konsekwencjami ze strony Straży Parkowej.

Leave a Reply