Termy Mszczonów

Posted by

Termy Mszczonow, na parkingu miejscówka/kilka miejsc za free (nie dla namiotów) z podłączeniem wody i prądu. Termy nie są jakieś kosmiczne, ale w drodze na nockę dobre miejsce. Można się popluskac np. 2 godz wieczorem czy rano i jechać dalej. Toalety dostępne w budynku w godz otwarcia term. Zimą też czynne, tylko wtedy trzeba wodę z toalet z budynku. To tylko 50 km od Warszawy kierunek Katowice ( przy słynnej 50-tce) . Może się komuś przyda. Teren jest ogrodzony, monitorowany. Około 300 m do Biedronki.

Dodał: Marcin Gawlowski 

Sześć darmowych miejsc dla kamperów i przyczep. Miejsca są w rogu parkingu, po prawej stronie patrząc na wejście główne. Woda i prąd za darmo, toalety w budynku głównym również – oficjalnie otwarte od 8.30 do 22.00, ale obsługa jest od 6.00 do północy i drzwi są otwarte. Na ich stronie jest podane, że miejsca maja wymiary 5×4.5 m, ale za krawężnikami jest tyle miejsca, że nasz siedmiometrowy kamper zmieścił się bez kłopotów. Może być ciężko wjechać większymi przyczepami. Parking zamykany na noc, ale brama jest automatyczna, więc można wyjechać o dowolnej godzinie. Wjechać już niestety nie. W razie kłopotów, przy wejściu jest pokój ochrony i tam ktoś siedzi przez całą noc. Chciałbym, żeby więcej firm w Polsce miało takie podejście do zmotoryzowanych turystów. Same Termy trochę drogie, ale jeśli podróżujecie z dziećmi to warto wejść. Dobra zabawa.

Uzupełnienie: Leszek Nowocień

GPS: 51.97862, 20.52659

Zobacz na pełnej mapie Termy Mszczonów

 

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply