Tokaj

Posted by

Węgry, Tokaj. Miejscówka tranzytowa lub na pobyt (dla samowystarczalnych), alternatywna dla miejscówki ujętej na mapie pod nazwą „Nad Bodrogiem”, kilkaset metrów od centrum Tokaju (wystarczy przejść przez most), dojazd dla wszystkich pojazdów utwardzoną drogą, teren trawiasty w miarę równy pomiędzy drzewami, dużo miejsca na manewry nawet z przyczepą, w pobliżu rzeka Cisa, infrastruktury brak (nieodległą pompę wodną wskazałem wcześniej – ujęta na mapie), z drogi nr 38 zjeżdżamy w Strand utca i po kilkuset metrach przedmiotowa miejscówka… jedyny mankament to hałas przejeżdżających po widocznym na zdjęciu moście nad Cisą, komarów nie stwierdziłem (październik)

GPS: 48.11616, 21.41749

Dodał: Witalis Koniecpolski Vel Zeus

Zobacz na pełnej mapie Tokaj

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

One comment

  1. miejscówka raczej nieaktualna, podczas ubiegłorocznego pobytu, właściciel pobliskiego campingu rościł sobie prawo do terenu żądając jego opuszczenia, trudno to było zweryfikować…

Leave a Reply