Tomaszów Mazowiecki

Posted by

Tomaszów Mazowiecki – Pilica- Ciekawe miejsce dla wędkarzy i nie tylko. Niedaleko Zalew Sulejowski, Podziemna Trasa Turystyczna „Groty” (niezbyt długa, ale ładnie zrobiona), Niebieskie źródła (bardzo ładne miejsce- obok jest też Skansen Rzeki Pilicy- gdzie jest trochę fajnych eksponatów wydobytych z rzeki i nie tylko – w tym czołgi 😉 ). Dojazd polną drogą, która w okresie wiosennym jest miejscami słabo przejezdna. W okresie letnim nie powinno być problemu, choć miejscami trochę trzęsie. Miejscówka z gatunku na dziko, do najbliższego sklepu dość daleko, ale ogólnie jest na tyle blisko do Tomaszowa Maz. że nie powinno być kłopotów z zaopatrzeniem.Bywam tam dość często, jako wędkarz więc niedługo dorzucę więcej zdjęć. Na razie tylko jedno, ale za to ładne ;-). Ogólnie w tej okolicy jest dość dużo miejsc gdzie można pobiwakować (od zaznaczonego miejsca w kierunku Zalewu Sulejowskiego)

GPS: 51.49471, 20.00511

Zobacz na pełnej mapie Tomaszów Mazowiecki

Dodał: Arkadiusz Stelmach

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

One comment

  1. Bardzo dokładny opis jak dojechać… niestety należy zaznaczyć, że droga raczej dla samochodów terenowych. Kamperem ciężko wjechać ze względu na duże dziury w drodze i niskie gałęzie drzew. Ostatecznie wjechaliśmy, ale na nocleg się nie zdecydowaliśmy. Mnóstwo komarów.

Leave a Reply