Tomaszów Mazowiecki

Posted by
No votes yet.
Please wait...

Tomaszów Mazowiecki – Pilica- Ciekawe miejsce dla wędkarzy i nie tylko. Niedaleko Zalew Sulejowski, Podziemna Trasa Turystyczna „Groty” (niezbyt długa, ale ładnie zrobiona), Niebieskie źródła (bardzo ładne miejsce- obok jest też Skansen Rzeki Pilicy- gdzie jest trochę fajnych eksponatów wydobytych z rzeki i nie tylko – w tym czołgi 😉 ). Dojazd polną drogą, która w okresie wiosennym jest miejscami słabo przejezdna. W okresie letnim nie powinno być problemu, choć miejscami trochę trzęsie. Miejscówka z gatunku na dziko, do najbliższego sklepu dość daleko, ale ogólnie jest na tyle blisko do Tomaszowa Maz. że nie powinno być kłopotów z zaopatrzeniem.Bywam tam dość często, jako wędkarz więc niedługo dorzucę więcej zdjęć. Na razie tylko jedno, ale za to ładne ;-). Ogólnie w tej okolicy jest dość dużo miejsc gdzie można pobiwakować (od zaznaczonego miejsca w kierunku Zalewu Sulejowskiego)

GPS: 51.49471, 20.00511

Zobacz na pełnej mapie Tomaszów Mazowiecki

Dodał: Arkadiusz Stelmach

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

One comment

  1. Bardzo dokładny opis jak dojechać… niestety należy zaznaczyć, że droga raczej dla samochodów terenowych. Kamperem ciężko wjechać ze względu na duże dziury w drodze i niskie gałęzie drzew. Ostatecznie wjechaliśmy, ale na nocleg się nie zdecydowaliśmy. Mnóstwo komarów.

Leave a Reply