Turcja w Miniaturze

Posted by

Turcja – Istambuł – Miniaturk

Turcja w Miniaturze – mały model wielkiego kraju.Jak ktoś będzie w Stambule kilka dni i zwiedzi większość orientalnych zabytków, to polecam ciekawą wystawę Turcja w miniaturze. Spory park miniatur najciekawszych budynków i obiektów w Turcji. Atrakcja zwłaszcza dla dzieci.

Bilety wstępu w 2019r. – dorośli i dzieci 15 LT (10 zł) Strona internetowa – https://www.miniaturk.com.tr/

W pobliżu znajduje się Rahmi M. Koç Museum – warto odwiedzić obie wystawy za jedną wizytą.Dojazd samochodem – w pobliżu parking lub dojazd autobusem miejskim.

GPS: 41.06, 28.948611

Nawiguj: https://goo.gl/maps/9EB2JhG4zXwtV5iE7

Dodał: Maciej Leciejewski

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply