Uniwersum w Bremen Niemcy

Posted by

Współrzędne GPS:
53.10692412543986, 8.845417846894158
Kraj / województwo:
Niemcy
Opis atrakcji:

Universum® Bremen wyrusza w niezwykłą podróż odkrywczą do świata nauki. Dzięki ponad 300 eksponatom możesz doświadczyć i zrozumieć zjawiska naukowe z bliska i wszystkimi zmysłami. Nasze trzy obszary tematyczne: technologia, ludzie i przyroda czekają na odkrycie. Miłej zabawy!

Możesz także przeprowadzić badania na zewnątrz! Jest więcej ekscytujących stacji poświęconych tematyce wody i wiatru na zewnątrz. Czy znacie okno nieba na naszej wieży powietrznej? Z 27-metrowej wieży nie tylko roztacza się wspaniały widok na Bremę, ale także zaskakuje innymi interesującymi eksponatami do wypróbowania i odkrycia. Zwiększyć!

Niesamowite eksperymenty zadziwią Cię podczas naszych codziennych pokazów naukowych - tutaj nauka jest gwarancją dobrej zabawy. Badacze i wynalazcy, zarówno młodsi, jak i starsi, nie powinni przegapić pokazów, odwiedzając Universum®!

dodała: Beata Kunz 

Galeria:

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply