Urle – nad Liwcem

Posted by

Urle – Liwiec- Mazowieckie
Miejsce nad samą rzeką, dużo miejsca. Najprostszy dojazd od ulicy Liwcowej, najpierw asfalt przechodzący w polną drogę, w czasie dni deszczowych mogą być głębokie kałuże. My akurat byliśmy podczas ładnej pogody, więc było bez problemów. Dużo namiotów, ale i przyczepy też stały. Zero udogodnień typu woda, prąd czy opał, ale można się rozbić bez limitów czasowych. We wsi jakieś sklepy i bary, można wypożyczyć kajak i spłynąć Liwcem.

GPS: 52.5203, 21.62455

Dodała: Katarzyna Stopka

Zobacz na pełnej mapie Urle – nad Liwcem

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

One comment

  1. Miejsce ostatnio cieszy sie OGROMNĄ popularnością, pewnie częściowo za sprawą grupy. Ale ludzie, na Boga, jak juz przywozicie ze sobą worki na śmieci to je zabierajcie ze sobą!!! Miejsce po weekendzie wygląda jak syf i pobojowisko, wszędzie walają sie worki z których wylewają sie śmieci. To jest mała wieś i nie ma służb miejskich, które to posprzataja. Szanujemy się wzajemnie i dajmy innym skorzystać z tego miejsca w przyjemnych warunkach.

Leave a Reply