Wetlina

Posted by

Wetlina przy wjeździe od strony Cisnej. 
Lokalizacja płatna 10 zł od osoby za noc. Dojazd dobry, nie słychać drogi, słychać rzekę, lokalizacja jest można powiedzieć na półwyspie. Jest wiata, jest toaleta, są paleniska. Bardzo przyjemna lokalizacja, jedna z ładniejszych jakie widzieliśmy w Bieszczdach. 

GPS: 49.16509, 22.45496

Zobacz na pełnej mapie Wetlina

Dodał: Maciej Franczak 

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

2 komentarze

  1. Niewielka polanka Nadleśnictwa Cisna. Ciężko znaleźć miejsce zdatne na samą karimatę (nierówny teren). W lipcu widoków brak (spore zalesienie), woda ze strumienia (niestety niezbyt czysta bo to zaraz w dół od Wetliny). 300-400m od pola po drugiej stronie drogi jest studnia z kranikiem. Mi się jeszcze trafił zjazd rodzinny „Januszów” i nocna biesiada. Sraczyk jest ale to tylko obudowana drewniana budka z dziurą w ziemi. Aktualne opłaty: 10zł osoba (bez względu czy małe dziecko czy osoba dorosła) + 10zł samochód na dobę, Pani przyjeżdża 2 razy dziennie zbierać opłaty. Wydaje mi się drogo jak na to co otrzymujemy. Ogólnie w pobliżu są darmowe miejscówki z lepszymi warunkami i przede wszystkim spokojem 🙂

  2. Lokalizacja faktycznie rewelacyjna. W 2020 roku zmienił się właściciel i numer telefonu ze zdjęcia nieaktualny. Podobno ceny mocno wzrosły.

Leave a Reply